X

بهترین زمان برای شروع آموزش زبان دوم برای خردسالان سنین ( 4 تا 7 سال ) می باشد. در این راستا آموزشگاه زبان دانیال با بکارگیری روشهای شاد و مدرن زبان را به کودکانتان می آموزد.سیستم Tiny Talk و First Friends در حال حاضر جزو کاملترین و بهترین مجموعه آموزشی برای گروه سنی خردسالان دربسیاری از کشور ها از جمله ایران میباشند. یادگیری زبان در این دوره ها توام با بازی و سرگرمی است. این سیستم بر روی چهار مهارت اصلی گفتار – شنیدار – خواندن – و تا حدی نوشتن تاکید دارد .زبان آموزان هر کتاب را در دو ترم 20 جلسه ای به پایان می برند. زبان آموزان خردسال در پایان دوره جهت ادامه تحصیل به دوره کودکان منتقل خواهند شد. از خصوصیات بارز تحصیل در دانیال موضوع ارتباط بین آموزشگاه و والدین زبان آموزان می باشد. به گونه ای که کلیه کار هایی که در کلاس انجام می شود به طور خلاصه هر جلسه از طریق دفترچه منزل طراحی شده در دانیال به اطلاع والدین محترم می رسد. حتی والدین کاملا در جریان آموخته های هر جلسه قرار میگیرند. این دفترچه ها نه تنها تکالیف منزل زبان آموزان را به اطلاع والدین می رساند بلکه راهنمایی بسیار کامل برای نحوه تمرین بیشتر والدین با زبان آموزان را در اختیار آنها قرار میدهد تا در جریان کامل آنچه در یک ترم می گذرد قرار بگیرند.

این گروه شامل کودکانی از سن 7 تا 12 سال می شوند. در این دوره آنها به یادگیری چهار مهارت اصلی زبان با گرایش مکالمه روزمره می پردازند. این کلاس ها بطور کاملا هوشمند برگزار میشود. کتاب های این دوره از جدیدترین کتاب های انتشارات آکسفور می باشد. نویسندگان این اثر مطالب مورد نیاز کودکان برای یادگیری زبان را در 6 کتاب مجزا به گونه ای گرد آوری نموده اند که تنوع و پویایی آنها مانع از خستگی و دلزدگی کودکان می گردد. بازی و کارهای گروهی و متنوع از جمله خصوصیات بارز این کتاب ها میباشد. هر کتاب در دو ترم تدریس می گردد. هر کتاب دانش آموز به همراه یک کتاب کار و یک سی دی صوتی به زبان آموزان تحویل داده خواهد شد. مدرسین دانیال سعی بر این دارند که تمامی مطالب کتاب ها به گونه ای تدریس گردد که یادگیری به طور کامل در کلاس اتفاق بیافتد و تمرینات منزل فقط جهت مرور بر مطالب باشد. از خصوصیات بارز تحصیل در دانیال موضوع ارتباط بین آموزشگاه و والدین زبان آموزان می باشد. به گونه ای که کلیه کارهایی که در کلاس انجام می شود به طور خلاصه هر جلسه از طریق دفترچه منزل طراحی شده در دانیال به اطلاع والدین محترم می رسد. حتی والدین کاملا در جریان آموخته های هر جلسه قرار میگیرند. این دفترچه ها نه تنها تکالیف منزل زبان آموزان را به اطلاع والدین می رساند بلکه راهنمایی بسیار کامل برای نحوه تمرین بیشتر والدین با زبان آموزان را در اختیار آنها قرار میدهد تا در جریان کامل آنچه در یک ترم می گذرد قرار بگیرند. زبان آموزان در پایان دوره کودکان از طریق امتحان سطح به سطوح نوجوانان برای ادامه تحصیل منتقل میشوند.

آموزشگاه زبان دانیال با ارائه شیوه های نوین آموزشی، روش تدریس یکپارچه، انتخاب اساتید برجسته در زمینه آموزش تخصصی نوجوانان، استفاده از سیستمهای صوتی و تصویری مناسب آموزشی،تخته هوشمند (برای اولین بار در استان یزد) و فعالیتهای مفرح و جذاب برای نوجوانان عزیز امکان یادگیری اصولی و مناسب زبان انگلیسی را برای ایشان فراهم آورده است. دوره نوجوانان متناسب با سنين حداقل 12 (پایان اول راهنمایی) تا 16 ساله بوده و با توجه به رده سنی و علایق این سری از زبان آموزان کتابهای Connect که ویژه نوجوانان طراحی گردیده است به عنوان کتاب درسی تدریس می گردد و در این دوره ها زبان آموزان مهارتهای اکتسابی دوره های قبل خود را بصورت عملی در مکالمه بکار میگیرند و در پایان این دوره ها، آنها تا سطح میانی زبان پیشرفت میکنند. قابل ذکر است که كه تمامي موضوعات انتخاب شده در این دوره متناسب و مورد علاقه اين گروه سني بوده بدین ترتیب که باعث افزایش دامنه ي واژه ها شده و در کنار مهارت صحبت کردن زبان آموزان ، مهارتهای شنوایی، نوشتاری و خواندن را به گونه ای تقویت می کند كه نه تنها زبان آموزان می توانند خود را براي ورود به دوره هاي بزرگسالان آماده نمايند بلکه در آنها ايجاد انگيزه کرده و معلومات زبان انگليسي آنان شكوفا می گردد و می توانند زبان را در دنياي واقعي بيرون از كلاس نيز مورد استفاده قرار دهند. جلسات پخش کارتون و فیلم، سرودهای انگلیسی، بازی و سرگرمی در کنار آموزش کتاب های اصلی از برنامه های ویژه آموزشگاه دانیال می باشد.

دوره های مکالمه بزرگسال بطور مجزا از سایر سنین از سطوح ابتدایی تا پیشرفته بطور کاملا هوشمند، مدرن و بسیار جذاب بصورت سه روز در هفته برگزار می گردد.داوطلبان دوره های مکالمه پس از شرکت در آزمون سطح که به صورت کامپیوتری و مصاحبه برگزار میگردد، بر اساس نتیجه آزمون در سطوح مختلف تقسیم بندی می شوند. هر کتاب از سطوح بزرگسالان در سه ترم متوالی تکمیل میگردد. هر ترم شامل 20 جلسه خواهد بود. کلاس ها سه روز در هفته تشکیل میگردد. بطور مثال چنانچه داوطلبی بر اساس امتحان سطح از ابتدایی ترین سطح زبان شروع نماید و تمایل داشته باشد تا آخرین سطح متوسط زبان را ادامه دهد، می تواند این سطوح را طی دو سال به پایان برساند. همچنین برای ادامه سطوح مکالمه تا پایان سطح پیشرفته نیز حدود یک سال دیگر زمان نیاز دارد. زبان آموزان در این دوره ها تمام مهارت های عمومی زبان را فرا میگیرند. این مهارت ها شامل Listening,Speaking,Reading,Writing است. توجه خاص به مکالمه و شنیدار در این آموزشگاه باعث گردیده که فارغ التحصیلان مهارت خاصی در این زمینه بدست آورند.

دی ان ان