آموزشگاه زبان دانیال 36239658-035

دوره های آیلتس

International english language testing system

اهداف اصلی دوره آیلتس

آزمون آیلتس یک آزمون تخصصی و مهارتی می باشد و دانش زبان انگلیسی به تنهایی برای آن کافی نیست. از این رو دوره های آموزشگاه زبان دانیال  با  تجربه پررنگ خود که حاصل سال‌ها کار برترین اساتید خبره و کارآمد در این آزمون است  زبان آموزان عزیز را در ارتقاء سطح نظری و آشنایی کامل با تکنیکهای مهم آزمون یاری میکند. تقویت مهارت های اصلی زبان شامل صحبت کردن، شنیدن، خواندن، نوشتن. با تمرکز اصلی بر روی مهارت های صحبت کردن و شنیدن زبان انگلیسی از اهداف این دوره ها می باشد. همچنین یادگیری لغت و گرامر یکی دیگر از جنبه های یادگیری زبان می باشد که تا جایی که به اهداف اصلی دوره کمک کند مورد تاکید قرار میگیرد. بدین ترتیب زبان آموزان پس از طی کامل دوره درصورتیکه  سطح زبان عمومی ایشان با نمره مد نظر تطابق داشته باشد می‌توانند به نمره مد نظر خود برسند 

ielts in yazd
age

گروه سنی، تعداد نفرات و جلسات

هیچ گونه محدودیت سنی برای متقاضیان در آزمون آیلتس وجود ندارد بلکه فقط توصیه می شود به متقاضیان جوان که سنی کمتر از 17 سال دارند در آزمون آیلتس شرکت ننمایند . زیرا نتیجه ی این آزمون هیچ گونه مزیتی را برای این رده ی سنی به همراه نداشته و تنها نتیجه ی مثبت آن ارزیابی سطح دانشی فرد می باشد.

لازم به ذکر است از آنجاییکه همسان بودن رده سنی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان دانیال حائز اهمیت است برای گروه آیتلس  17 سال به بالا در نظر گرفته شده است

اطلاعات هر ترم دوره آیلتس 

هرسری ازمجموعه کتاب های بی نظیر Mindset شامل 8 درس می باشد که هر درس در 4 جلسه تدریس می شود. بدین ترتیب هر کتاب در دو ترم تدریس شده و هر ترم شامل 18 جلسه می باشد. لازم به ذکر است که در این جلسات تمامی مهارت ها در نظر گرفته شده و سیلابس آموزشی به نحوی طراحی شده است که روند یادگیری لغت و گرامر زبان آموزان را سهولت بخشد. 

 

levels
آموزش ایلتس در دانیال یزد

کتاب ها و منابع دوره آیلتس

MINDSET FOR IELTS

انتشارات کمبریج 

سری کتاب‌های Mindset یکی از منابع معتبر آزمون آیلتس آکادمیک است و بعنوان منبع رسمی خود آزمون آیلتس مورد تاکید می باشد.  این مجموعه محصول مشترک دانشگاه کمبریج و Cambridge Assessment English است که ۴ سطح زبانی را مطابق استاندارد CEFR از A2 (مبتدی) تا C1 (پیشرفته) در بر می‌گیرد. هر سطح شامل استراتژی های یادگیری، تمرین مهارت‌ها و تمرین های مشابه آزمون اصلی برای کمک به زبان‌آموزان در رسیدن به هدف خود می باشد. لازم به ذکر است که نسخه آنلاین این مجموعه شامل تمرین های گسترده تری است که یادگیری را تسریع کرده وماژول های اطلاعاتی Corpus به زبان‌آموزان کمک می کند تا از اشتباهات متداول دوری کنند.

در کنار این مجموعه ، از سری کتاب های مربوط به لغت و گرامر نیز برای گسترش و ارزیابی مستمر وضعیت دانش زبانی زبان آموزان عزیز استفاده می شود و از آنجا که منابع بین المللی آیلتس همواره در حال تغییر و به روز شدن هستند، این کتب  با توجه به تغییرات منابع بین المللی، به روز رسانی می‌شوند.

مراحل پذیرش، شهریه و ثبت نام

چنانچه قبلا در آموزشگاه زبان دانیال تحصیل نمی کردید جهت ثبت نام لازم است تا پس از تکمیل فرم ثبت نام اولیه بصورت حضوری یا اینترنتی در آزمون تعیین سطح که بصورت حضوری برگزار می گردد شرکت نمایند.

پس از شرکت در آزمون سطح و مشخص شدن سطح قبولی، داوطلبان می توانند مدارک لازم شامل عکس و کپی کارت ملی خود را به همراه فیش واریز شهریه به دفتر آموزشگاه تحویل نمایند و یا اینکه بصورت اینترنتی در پورتال دانیال بارگزاری نمایند و پرداخت شهریه را نیز از همان طریق انجام دهند. نام کاری شما همان کد ملی  و گذر واژه شما در قسمت بازیابی رمز اینترنتی قابل دسترس است.

 اما چنانچه از زبان آموزان دانیال می باشید لازم است با ورود به پورتال دانیال و درج نام کاربری(کد ملی شما) و گذر واژه خود که هنگام ثبت نام به شما ارائه شده است به قسمت ثبت نام حساب خود وارد شوید و بر روی گزینه ثبت نام اینترنتی کلیک نمایید. پس از ان سطح بعدی شما بسته به قبولی و یا ردی در سطح قبلی انتخاب خواهد شد. پس از پرداخت ثبت نام شما نهایی خواهد شد.

در صورتی میخواهید کتاب سطح خود را از دانیال تهیه نمایید تیک کتاب را انتخاب نمایید.

پس از ثبت مدارک شما نیز جزو خانواده بزرگ دانیال خواهید بود و میتوانید کارت زبان آموزی خود را دریافت نمایید.

کلاس آنلاین دانیال

سوالات متداول درباره آیلتس

© 2017 Exclusive Interior. Trademarks and brands are the property of their respective owners.

ویژه

آموزشگاه زبان دانیال

زبان آموز جدید

2019 collection

آزمون های بین المللی

برای ثبت نام در آموزشگاه زبان دانیال می توانید با کلیک بر روی لینک زیر و پر کردن فرم ثبت نام اقدام نمایید.