آموزشگاه زبان دانیال 36239658-035

چندزبانگی چیست و چه اهمیتی دارد؟

به توانایی صحبت کردن و درک نمودن دو زبان یا بیشتر، چندزبانگی یا Multilingualism گفته می شود.دیگر هم خانواده های این کلمه  Bilingualism, Polyglotism می باشند.

تاکنون مقالات بیشماری در زمینه مزایای چندزبانگی به چاپ رسیده است.

پژوهش های اخیر حاکی برآن است که چندزبانگی به درک صحیح افراد ازساختمان زبان های گوناگون کمک کرده و به آنها در فهم عمیق فرهنگ های فراملیتی مختلف یاری خواهد رساند. بنابراین اگر فرد فرهنگ دوستی هستید برای لذت بردن بیشتر ازرسم و رسومات، یادگیری زبان های مختلف را به شما پیشنهاد میکنیم. هرچقدر هم که ترجمه یک کتاب یا مقاله عالی و حرفه ای انجام شده باشد بازهم از بیان حسی که نویسنده  به زبان اصلی منتقل میکند قاصر است. پس زبان های دیگر را یادبگیرید تا حس نویسنده را خود بخوبی درک کنید.

نکته دیگری که بسیار حائز اهمیت بوده و قشر مسن تر را نیز پوشش میدهد این است که طبق تحقیقات صورت گرفته توسط دانشمندان، چندزبانگی بروز علائم آلزایمر را در افراد به تأخیر خواهد انداخت. بنابراین با یادگیری زبان دیگر نه تنها به تعویق فرایند پیری مغز خود کمک می کنید بلکه بسیار راحت اعتماد به نفس خود را هم بالا میبرید.

و پر واضح است که مهاجرت تحصیلی و یا کاری دغدغه این روزهای خیلی هاست. برای رسیدن به این هدف، یادگیری زبان خصوصاً زبان انگلیسی به مردم دراقصی نقاط جهان کمک کرده تا مرکز آموزشی و یا شغل مورد نظر خود را در ایالات متحده یا سایرکشورهای انگلیسی زبان پیدا کنند. بنابراین تسلط به زبان دیگر می تواندبه عنوان یک پوئن مثبت در رزومه شما بدرخشد.

برای آگاهی بیشتر در مورد نحوه یادگیری زبان و اقدام به مهاجرت مقالات ما را دنبال کنید.

 

درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از طریق ایمیل

nazila_entezarii@yahoo.com و یا danialschools@gmail.com  با من در تماس بوده و سوالات و مباحثی که دغدغه ذهنیتان هستند را مطرح نمایید تا در پست های بعدی به آنها بپردازیم.

 

 

ویژه

آموزشگاه زبان دانیال

زبان آموز جدید

2019 collection

آزمون های بین المللی

برای ثبت نام در آموزشگاه زبان دانیال می توانید با کلیک بر روی لینک زیر و پر کردن فرم ثبت نام اقدام نمایید.