آموزشگاه زبان دانیال 36239658-035

آمادگی آزمون تافل iBT

adult english courses

هدف اصلی دوره تافل

هدف از آزمون تافلIBT  ارزیابی سطح مهارت انگلیسی افراد در نوشتن، خواندن، گوش دادن و توانایی‌های گفتاری آنها ‌است. در همین راستا در دوره های تافل آموزشگاه دانیال برنامه ریزی به صورتی انجام شده است که تمامی مهارت ها و نکات لازم جهت موفقیت در آزمون تافل در برگرفته شده و توسط اساتید خبره در این زمینه تدریس می‌شود. 

toefl
منابع درسی نوجوانان

تعداد نفرات و جلسات

لازم به ذکر است  دوره های تافل به صورت دوره های حضوری ترمیک ، دوره های خصوصی و نیز دوره هایی از پایه تا سطح پیشرفته برای آمادگی در آزمون تافل در آموزشگاه دانیال ارائه می شود که شما میتوانید بسته به فرجه زمانی، میزان نیاز و سطح دانش زبانی خود روش مناسب خود برای شرکت در کلاس تافل را انتخاب کنید.

اطلاعات هر ترم دوره تافل

  • گروه سنی:17+
  • هدف آموزشی: تقویت مهارت های اصلی زبان شامل صحبت کردن، شنیدن، خواندن، نوشتن. با تمرکز اصلی بر روی مهارت های صحبت کردن و شنیدن زبان انگلیسی. همچنین افزایش دامنه لغت و اصطلاحات انگلیسی از برنامه های این دوره ها می باشد. همچنین یادگیری گرامر یکی دیگر از جنبه های یادگیری زبان می باشد که تا جایی که به اهداف اصلی دوره کمک می کند مورد تاکید قرار میگیرد.
  • مراحل پذیرش: زبان آموزان با مراجعه به یکی از مراکز دانیال و یا پورتال دانیال نسبت به اخذ نوبت تعیین سطح اقدام می نمایند. سپس بر اساس نمره کسب شده از آزمون های کتبی و شفاهی، در یکی از سطوح مختلف قرار داده خواهند شد. پس از آن داوطلبان نسبت به انجام امور ثبت نام خود اقدام می نمایند.
  •  
سطوح دانیال
دوره های مکالمه بزرگسالان دانیال

کتاب ها و منابع درسی

در حال ویرایش

کلاس آنلاین دانیال

شهریه و ثبت نام

شهریه دوره تافل 15000000 ریال می باشد.

چنانچه قبلا در آموزشگاه زبان دانیال تحصیل نمی کردید جهت ثبت نام لازم است تا پس از تکمیل فرم ثبت نام اولیه بصورت حضوری یا اینترنتی در آزمون تعیین سطح که بصورت حضوری برگزار می گردد شرکت نمایند.

مبلغ آزمون تعیین سطح 150000 ریال می باشد که داوطلبان می توانند بصورت اینترنتی یا حضور پرداخت نمایند.

پس از شرکت در آزمون سطح و مشخص شدن سطح قبولی، داوطلبان می توانند مدارک لازم شامل عکس و کپی کارت ملی خود را به همراه فیش واریز شهریه به دفتر آموزشگاه تحویل نمایند و یا اینکه بصورت اینترنتی در پورتال دانیال بارگزاری نمایند و پرداخت شهریه را نیز از همان طریق انجام دهند. نام کاری شما همان کد ملی  گذر واژه شما در قسمت بازیابی رمز اینترنتی قابل دسترس است.

 اما چنانچه از زبان آموزان دانیال می باشید لازم است با ورود به پورتال دانیال و درج نام کاربری(کد ملی شما) و گذر واژه خود که هنگام ثبت نام به شما ارائه شده است به قسمت ثبت نام حساب خود وارد شوید و بر روی گزینه ثبت نام اینترنتی کلیک نمایید. پس از ان سطح بعدی شما بسته به قبولی و یا ردی در سطح قبلی انتخاب خواهد شد. پس از پرداخت ثبت نام شما نهایی خواهد شد.

در صورتی میخواهید کتاب سطح خود را از دانیال تهیه نمایید تیک کتاب را انتخاب نمایید.

پس از ثبت مدارک شما نیز جزو خانواده بزرگ دانیال خواهید بود و میتوانید کارت زبان آموزی خود را دریافت نمایید.

سوالات متداول

© 2017 Exclusive Interior. Trademarks and brands are the property of their respective owners.

ویژه

آموزشگاه زبان دانیال

زبان آموز جدید

2019 collection

آزمون های بین المللی

برای ثبت نام در آموزشگاه زبان دانیال می توانید با کلیک بر روی لینک زیر و پر کردن فرم ثبت نام اقدام نمایید.