Search
Close this search box.

آموزشگاه زبان دانیال

تقویم آموزشی آموزشگاه زبان دانیال

طبق تقویم آموزشی دانیال یک سال تحصیلی شامل پنج ترم می باشد.  این ترم ها با شروع هر فصلی آغاز می گردد و تا پایان آن ادامه دارد. اما در ترم تابستان با توجه به فراغت دانش آموزان و دانشجویان دو ترم تحصیلی را برگزار می نماییم یعنی تابستان یک و دو که با این حساب جمعا پنج ترم در سال برگزار می گردد. 

هر ترم زبان آموزان می توانند در یک سطح زبانی تحصیل نمایند. برای شروع به تحصیل در دانیال نیاز است که داوطلبان در آزمون تعیین سطح شرکت نمایند. در ادامه تحصیل در صورتی که وقفه بیش از یک ترم ایجاد نشده باشد دیگر نیاز به آزمون تعیین سطح ندارند.

برای اطلاع از تقویم آموزشی ما به جدول زیر مراجعه نمایید و برای ثبت نام به پورتال دانیال مراجعه نمایید. 

سوالات پرتکرار شما درباره دوره خردسالان

سوالات پرتکرار شما درباره دوره خردسالان

آزمونی است که مراکز زبان برای سنجش دانش اولیه زبان شما بصورت مصاحبه و یا کتبی مصاحبه از شما می گیرند.

آزمون تعیین سطح برای نوجوانان و بزرگسالان شامل آزمون کتبی و مصاحبه است اما برای خردسالان و کودکان فقط شامل آزمون مصاحبه خواهد بود.

در یادگیری یک زبان، صفر مفهومی ندارد، علاوه بر آن قرار دادن افراد بر اساس ادعای خودشان در سطوح مختلف باعث اتلاف وقت و انرژی استاد و کلیه زبان آموزان خواهد شد.

 کودکانی که هرگز آموزش زبان ندیده اند نیز لازم است از لحاظ سطح یادگیری زبان مادری و سایر فاکتور های موثر در تقسیم بندی آنها مورد مصاحبه قرار گیرند.

مدت زمان تحصیل شما در دانیال به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا: سن و سطح اولیه شما، نوع دوره ای که در آن ثبت نام می کنید، میزان تلاش شما برای یادگیری، پیگیری و ادامه تحصیل تا کسب نتیجه مطلوب، و در نهایت مقصدی که برای یادگیری خود در نظر گرفته اید. برای مشاهده چارت دوره های ما به این لینک مراجعه نمایید.

غیبت در کلاس ها بدون شک باعث عقب افتادگی شما از مباحث کلاس خواهد شد و از آنجا که تمرین های مکالمه در کلاس ها اتفاق می افتد جبران آن در منزل بسیار دشوار است، اما با توجه به اینکه مشکلات خبر نمی کند دانیال به هر زبان آموز که بیشتر از یک پنجم ترم یعنی چهار جلسه غیبت نماید اجازه شرکت در امتحان پایان ترم را نخواهد داد. این افراد می توانند در همان ترم مجدد تحصیل نمایند و یا از طریق آزمون سطح در هر سطحی که پذیرفته شدند ادامه تحصیل بدهند.