Search
Close this search box.

آموزشگاه زبان دانیال

درباره دانیال

آشنایی با آموزشگاه زبان دانیال

 آموزشگاه زبان دانیال در سال 1378 با همت آقای علی نقی مصفایی (مرحوم) و دکتر محمد ناصر مصفایی در استان یزد (خیابان کاشانی) تاسیس گردید. یک سال بعد واحد خواهران آموزشگاه زبان دانیال نیز راه اندازی نیز راه اندازی گردید. موسس واحد خواهران دانیال سرکار خانم منورالسادات مدرس مصدق می باشد. 

در سال 1385 پس از سالها تلاش بالاخره واحد اختصاصی آموزشگاه زبان دانیال در خیابان کاشانی ابتدای کوچه حافظ آماده بهره برداری گردید و این واحد آموزشی به آدرس جدید خود نقل مکان کرد. آموزشگاه زبان دانیال در طول حیات خود با تکیه بر اصول اخلاقی و علمی همیشه وجدان را محور تصمیمات خود قرار داده و سعی در ایجاد فرصت های مناسب برای تعلیم و تعلم در بین کودکان، نوجوانان و جوانان استان نموده است. این مرکز با عظمی راسخ سعی نموده جایگاه خود را در بین بهترین آموزشگاه های استان یزد حفظ نماید.

آشنایی با آموزشگاه زبان دانیال

اهداف تاسیس آموزشگاه زبان دانیال

اهداف تاسیس آموزشگاه زبان دانیال

اولین هدف از تاسیس این مرکز کمک به کودکان و جوانان یزدی برای ارتقای سطح دانش زبانی آنها بود. در آن سالها شهر یزد از داشتن مراکز مدرن و پویا محروم بود و مراکز موجود هرچند در جهت ارائه خدمات آموزش زبان فعال بودند اما افتتاح آموزشگاه زبان دانیال نقطه عطفی در آموزش زبان در استان یزد شد.

بکارگیری روش های جدید در آموزش زبان در دهه 70 جایگاهی نداشت و نگاه مدرسان محترم زبان در کشور بیشتر به سمت و سوی زبان دستوری و گرامری بود. آموزشگاه زبان دانیال با رویگرد تعلیم زبان واقعی و یا مکالمه محور پا به عرصه ظهور گذاشت و خیلی زود به محبوبیت خوبی در بین جوانان یزدی دست پیدا کرد. دانیال با بکارگیری از اساتید مسلط به مکالمه زبان و با استفاده از فیلم و آهنگ های زبان اصلی سعی در ایجاد محیطی مناسب برای یادگیری مکالمه زبان نمود. 

مجوز های فعالیت

آموزشگاه زبان دانیال در سال 1378 با اخذ مجوز از وزارت آموزش پرورش برای واحد های خواهران و برادران خود شروع به فعالیت نمود.

از سال 1399 آموزشگاه زبان دانیال برای توسعه شعب خود در سایر شهر ها تصمیم به تبدیل مجوز خود از یک مرکز حقیقی به موسسه حقوقی نمود و در آن سال این مرکز با ثبت موسسه دانش پویان دانیال با شماره ثبت 2267 و به مدیریت عاملی دکتر محمد ناصر مصفایی به فعالیت خود ادامه داد.

موسسه دانش پویان دانیال علاوه بر مجوز آموزش زبان از وزارت آموزش و پرورش توانست دامنه خدمات آموزشی خود را ارتقا دهد و  در سال 1400 به عنوان تنها مرکز آموزش زبان مدیران و  کارمندان دولت با اخذ مجوز از سازمان برنامه و بودجه استان یزد مفتخر گردید.

موسسه دانش پویان دانیال در سال 1401با اخذ مجوز از سازمان فنی و حرفه ای  استان یزد در رشته های گردشگری، ازر دیجیتال، برنامه نویسی کامپیوتر، حسابداری … به توسعه دامنه خدمات خود پرداخت.

با توجه به نیاز مبرم موسسه دانش پویان دانیال به تامین و فروش کتاب برای دوره های خود در سال 1401 مجوز کتابفروشی را  از وزارت صنعت، معدن و تجارت اخذ نمود.

مجوز های فعالیت

افتخارات دانیال

بزرگترین افتخار دانیال اعتماد ده ها هزار زبان آموز و فارغ اتحصیل های این مرکز به موسسه دانش پویان دانیال می باشد. دلگرمی و تلاش خستگی ناپذیر مدیران و کارمندان این مرکز در گرو این اعتماد بوده و خواهد بود.

آموزشگاه زبان دانیال طی سالهای مختلف بعنوان موسسه برتر استان یزد معرفی گرید در مفتخر با اخذ لوح تقدیر از مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد گردیده است.

همچنین آموزشگاه زبان دانیال در سال 1388 بعنوان یکی از ده آموزشگاه زبان برتر کشور (سئو) معرفی گریده است که این مهم نیز از افتخارات بزرگ این مرکز می باشد.

سوالات پرتکرار شما درباره دوره خردسالان

سوالات پرتکرار شما درباره دانیال

موسسه زبان دانیال دارای دو واحد خواهران و برادران در خیابان کاشانی یزد و نیز دو واحد خواهران و برادران در صفائیه یزد می باشد.

همچنین این مرکز با قبول برخی مراکز به عنوان مراکز همکار در استان یزد و نیز سایر استان ها سعی در توسعه کمی مراکز خود نموده است.

اما آموزشگاه دانیال برای فارغ التحصیلان  رشته های فنی و حرفه ای  مدرک رسمی و بین المللی صادر می نماید.

این سوال یکی از بزگترین سوالاتی است که همیشه زبان آموزان مراکز زبان می پرسند. لازم است بدانید  که طبق مقررات کشور ایران، هیچ مرکزی  تاکید می کنیم “هیچ مرکزی” به جز دانشگاه مجاز به صدور مدرک تحصیلی نمی باشد. 

این یعنی مراکز زبان کشور از کانون  گرفته تا هر مرکز مجاز دیگر تنها مجاز به صدور گواهی پایان دوره می باشند که تنها گویای سپری کردن دوره آموزش زبان می باشد.

مدت زمان تحصیل شما در دانیال به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا: سن و سطح اولیه شما، نوع دوره ای که در آن ثبت نام می کنید، میزان تلاش شما برای یادگیری، پیگیری و ادامه تحصیل تا کسب نتیجه مطلوب، و در نهایت مقصدی که برای یادگیری خود در نظر گرفته اید. برای مشاهده چارت دوره های ما به این لینک مراجعه نمایید.

غیبت در کلاس ها بدون شک باعث عقب افتادگی شما از مباحث کلاس خواهد شد و از آنجا که تمرین های مکالمه در کلاس ها اتفاق می افتد جبران آن در منزل بسیار دشوار است، اما با توجه به اینکه مشکلات خبر نمی کند دانیال به هر زبان آموز که بیشتر از یک پنجم ترم یعنی چهار جلسه غیبت نماید اجازه شرکت در امتحان پایان ترم را نخواهد داد. این افراد می توانند در همان ترم مجدد تحصیل نمایند و یا از طریق آزمون سطح در هر سطحی که پذیرفته شدند ادامه تحصیل بدهند.