Search
Close this search box.

آموزشگاه زبان دانیال

سیستم آموزشی دانیال

وجه متمایز مراکز معتبر، داشتن یک خط مشی و یا نظم آموزشی است که بر اساس نیاز گروه های مختلف سنی و روش های نوین آموزش زبان در دنیا پیش بینی و ترسیم می گردد! 

آموزشگاه زبان دانیال بر این باور است که 4 عنصر سازنده اساتید، کتب آموزشی، روش‌های آموزش زبان و آزمون ها موفقیت سیستم آموزشی را تضمین میکنند. درهمین راستا آموزشگاه دانیال با همکاری اساتید مجرب در این زمینه و بر پایه جدید ترین یافته‌های متخصصان آموزش زبان و بهره گیری از به روز ترین منابع آموزشی تلاش بر آن دارد تا زبان آموزان عزیز در فضایی دوستانه و به دور از اضطراب ونگرانی، با اعتماد به نفس از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرند.

اهداف سیستم آموزشی دانیال

برهمگان پرواضح است که فراگیری زبان جدید آغاز یک زندگی جدید است.

تلاش آموزشگاه زبان دانیال بر این است تا با جذب اساتيد مجرب و فراهم آوردن امکانات آموزشي نوين و پيشرفته سطح آموزشي موسسه را ارتقا داده تا زبان آموزان عزیز در گروه های مختلف سنی بتوانند به دور از هرگونه نگرانی، از محیط و نحوه آموزش لذت برده و همچنین بستری برای آنها فراهم شود تا به اهداف خود از جمله تدریس، ترجمه، تجارت، شرکت در امتحانات بین المللی و غیره دست یابند.

اهداف سیستم آموزشی دانیال

اهداف سیستم

گروه های سنی آموزش زبان انگلیسی

گروه بندی سنی

گروه های سنی سیستم آموزشی دانیال

وجه متمایز مراکز معتبر، داشتن نظم سیستم آموزشی است که به منظور رسیدن به این بزرگ، رده بندی سنی زبان آموزان قدمی بنیادی محسوب میشود. در همین راستا سیستم آموزشی دانیال در 4 رده سنی به شرح ذیل کلاس ها را برگذار میکند:

خردسالان: 4 تا 6 سال

 کودکان: 7 تا 12 سال 

 نوجوانان: 13 تا 17 سال

 بزرگسالان: 17+

امکانات آموزشی سطوح زبان انگلیسی​

آموزشگاه زبان دانیال با دو دهه سابقه آموزشی درخشان به‌عنوان یک موسسه آموزشی پیشرو در استان مفتخر به برگزاری کلاس های زبان برای گروه مختلف سنی است. کلاس های کلیه گروه سنی (خصوصی، نیمه خصوصی، عمومی) آموزشگاه زبان دانیال هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار میگردند.

 کلیه زبان آموزان عزیز دوره های حضوری و آنلاین میتوانند ازطریق پورتال آموزشگاه وارد صفحه اجتماعی خود شده و از مطالب آموزشی مرتبط به ترم خود از جمله فیلم تدریس هر جلسه استاد، فیلم مرتبط با درس، کارتون، آهنگ، داستان و غیره که توسط استاد ترم بارگزاری میشود استفاده کنند.

 

کلاس‌های حضوری منطبق با استانداردهای آموزشی است که در ادامه به برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این ساختمان و امکاناتی که برای زبان آموزان عزیز در این محیط آموزشی فراهم کرده‌ایم، اشاره خواهیم کرد:

 برخورداری از امکانات رفاهی، روشنایی، سیستم سرمایش، گرمایش، تهویه و اصول ایمنی منطبق با استاندارد

 کلاس های مجهز به امکانات مناسب آموزش از جمله:

■ کامپیوترهای مدرن با سخت‌افزارهای مناسب

■ فضای آکوستیک و طراحی ویژه برای کیفیت مناسب صدا با کمترین نویز ممکن

■ سیستم ارتباطی وایرلس در کنار سیستم کابل‌کشی

■ ویدیو پروژکتور

چارت آموزشی سطوح زبان انگلیسی​

چارت دوره های دانیال

سوالات پرتکرار شما درباره سیستم آموزشی دانیال

آزمونی است که مراکز زبان برای سنجش دانش اولیه زبان شما بصورت مصاحبه و یا کتبی مصاحبه از شما می گیرند.

آزمون تعیین سطح برای نوجوانان و بزرگسالان شامل آزمون کتبی و مصاحبه است اما برای خردسالان و کودکان فقط شامل آزمون مصاحبه خواهد بود.

در یادگیری یک زبان، صفر مفهومی ندارد، علاوه بر آن قرار دادن افراد بر اساس ادعای خودشان در سطوح مختلف باعث اتلاف وقت و انرژی استاد و کلیه زبان آموزان خواهد شد.

 کودکانی که هرگز آموزش زبان ندیده اند نیز لازم است از لحاظ سطح یادگیری زبان مادری و سایر فاکتور های موثر در تقسیم بندی آنها مورد مصاحبه قرار گیرند.

مدت زمان تحصیل شما در دانیال به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا: سن و سطح اولیه شما، نوع دوره ای که در آن ثبت نام می کنید، میزان تلاش شما برای یادگیری، پیگیری و ادامه تحصیل تا کسب نتیجه مطلوب، و در نهایت مقصدی که برای یادگیری خود در نظر گرفته اید. برای مشاهده چارت دوره های ما به این لینک مراجعه نمایید.

غیبت در کلاس ها بدون شک باعث عقب افتادگی شما از مباحث کلاس خواهد شد و از آنجا که تمرین های مکالمه در کلاس ها اتفاق می افتد جبران آن در منزل بسیار دشوار است، اما با توجه به اینکه مشکلات خبر نمی کند دانیال به هر زبان آموز که بیشتر از یک پنجم ترم یعنی چهار جلسه غیبت نماید اجازه شرکت در امتحان پایان ترم را نخواهد داد. این افراد می توانند در همان ترم مجدد تحصیل نمایند و یا از طریق آزمون سطح در هر سطحی که پذیرفته شدند ادامه تحصیل بدهند.