X

مکالمه خردسالان4-7 سال

دوره مای مکلمه خردسالان فارغ از محدویت های مدرسه ای و در محیطی مفرح و پر از تحرک، بازی، و شادی برگزار میگردد. ارتباط تنگاتنگ آموزشگاه و منزل از طریق سامانه های هوشمند دانیال والدین عزیز را در جریان پیشرفت تحصیلی دلبندشان قرار میدهد.

مکالمه خردسالان

این کلاس ها بطور کاملا هوشمند برگزار میشود. کتاب های این دوره از جدیدترین کتاب های انتشارات آکسفور می باشد. نویسندگان این اثر مطالب مورد نیاز کودکان برای یادگیری زبان را در 6 کتاب مجزا به گونه ای گرد آوری نموده اند که تنوع و پویایی آنها مانع از خستگی و دلزدگی کودکان می گردد و در آنها انگیزه یادگیری ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید >

مکالمه کودکان 8-11 سال

دوره مکالمه زبان آموزشگاه زبان دانیال ویژه کودکان بصورت مستقل از سایر گروه های سنی توسط اساتید مجرب و ویژه این گروه سنی برگزار میگردد. زبان آموزان در این دوره ها به یادگیری چهار مهارت اصلی زبان با رویکرد مکالمه روزمره زبان می پردازند.

مکالمه کودکان

منابع درسی و کتاب های این دوره از جدیدترین کتاب های انتشارات آکسفور می باشد. نویسندگان این اثر مطالب مورد نیاز کودکان برای یادگیری زبان را در 6 کتاب مجزا به گونه ای گرد آوری نموده اند که تنوع و پویایی آنها مانع از خستگی و دلزدگی کودکان می گردد. استفاده از امکانات هوشمند از مشخصات بارز این دوره ها می باشد.

بیشتر بخوانید >

مکالمه نوجوانان 12-16 سال

فراگیری زبان انگلیسی نوجوانان به شیوه ای شاد و جذاب به شما این امکان را می دهد تا از تماشای توام رشد فرزندانتان و گام های مطمئن او در این مسیر لذت ببرید. این دوره ها شما را از دغدغه زبان مدرسه هم رها می کند.

مکالمه نوجوانان

کلاسهای انگلیسی ویژه نوجوانان دانیال روشی ممتاز برای تشویق نوجوانان به زبان آموزی و نمایش پیشرفت آنان است. در کنار مهارت صحبت کردن زبان آموزان ، مهارتهای شنوایی، نوشتاری و خواندن را به گونه ای تقویت می کند كه نه تنها زبان آموزان می توانند خود را براي ورود به دوره هاي بزرگسالان آماده نمايند.

بیشتر بدانید >

مکالمه بزرگسالان

دوره های مکالمه بزرگسال بطور مجزا از سایر سنین از سطوح مبتدی تا پیشرفته بصورت سه روز در هفته برگزار می گردد.داوطلبان پس از شرکت در آزمون سطح (حضوری)، بر اساس نتیجه آزمون در سطوح مختلف مشغول به تحصیل می شوند.

مکالمه بزرگسالان

اساتید ویژه این دوره از اساتید مجرب استان یزد از جمله اساتید دانشگاه انتخاب شده اند. این دوره با بکارگیری امکانات هوشمند تدریس زبان یادگیری را برای شما آسان خواهد کرد. منابع این دوره از بروزترین کتاب های آموزشی دنیا انتخاب شده است که امکانات سمعی بصری متنوعی را در خارج کلاس برای شما مهیا می کند.

بیشتر بخوانید >
دی ان ان