Search
Close this search box.

آموزشگاه زبان دانیال

چارت سطوح تحصیلی دانیال

آموزشگاه زبان دانیال براین باور است که یکی از ارکان اساسی در عرصه آموزش، داشتن منابع غنی و به روزی است که با توجه به اهداف دوره درنظر گرفته شده باشند.چارت سطوح آموزشی دانیال نمایانگر کتاب‌هایی هستند که درهمین راستا توسط هیئت علمی آموزشگاه دانیال انتخاب شده‌اند.  

دوره های مکالمه زبان انگلیسی گروه های مختلف سنی

قابل ذکر است که کتب کلیه دوره ها، مکالمه محور هستند. کلیه منابع با توجه به گروه سنی زبان آموزان دوره انتخاب شده اند و هر4 مهارت اصلی زبان (گفتاری، شنیداری، خواندن ونوشتاری) با تمرکز بیشتر بر مهارت گفتاری پوشش میدهند. هدف کلیدی این دوره ها این است تا بدین وسیله بستر مناسبی را برای زبان آموزان با اهداف مختلف از جمله ورود به عرصه تدریس، ترجمه، تجارت و حتی شرکت در آزمون های بین المللی فراهم کنند.

چارت سطوح آموزشی دانیال

چارت دوره های دانیال

دوره های آمادگی تافل iBT

TOFEL IBT

دوره های آمادگی تافل iBT

اساتید دوره : اساتید دوره های خردسالان در آموزشگاه زبان دانیال بطور ویژه برای این سنین در دوره های تدریس خردسالان شرکت نموده اند و با بکارگیری از بازی های شاد وحرکتی انگیزه یادگیری را در کودکان ایجاد می کنند. 

مهارت های مورد تاکید: تمرکز اصلی ادوره های مکالمه انگلیسی خردسالان روی مهارت شنیداری و گفتاری است.

نحوه تدریس: کتابهای این دوره ها دارای نرم افزار بازی است که علاوه بر بازی های آموزنده و مفرح در کلاس این امکان را برای خردسالان عزیز ایجاد می کند که کلمات و مکالمات زبان خارجی را از طریق بازی های کودکانه فرا بگیرند.

اساتید در این دوره ها با تمرکز روی یادگیری لغات ومکالمات کوتاه سعی می کنند تا از طریق شنیدن و لمس و نقاشی و به طور کلی با بکارگیری از حواس شش گانه خردسالان یادگیری و ماندگاری یادگیری آنها را ایجاد نمایند.

دوره های آمادگی آیلتس

—————

---------

 

—————-

—————-

دوره های آمادگی آیلتس

دوره های مکالمه آلمانی

————–

----------------

 

—————

———–

دوره های مکالمه آلمانی

german