Search
Close this search box.

آموزشگاه زبان دانیال

چرا دانیال را برای تحصیل انتخاب کنیم؟

 • داشتن نظم در برگزاری دوره ها 
 • نظارت، مشاوره  و پشتیبانی تحصیلی
 • ارائه خدمات آموزشی الکترونیکی بعد از کلاس
 • 25 سال سابقه پر افتخار در آموزش زبان  در کشور
 • اساتید با سابقه، مجرب و اختصاصی برای هر گروه سنی
 • تنوع رشته های تحصیلی و استفاده از منابع بروز تدریس
 • پیشرو در بکارگیری آخرین روش های و تکنولوژیهای تدریس
 • قرار گرفتن در لیست ده آموزشگاه برتر زبان کشور و افتخارات دیگر
 • ارائه دوره های مقرون به صرفه زبان های خارجی در یک موسسه معتبر
 • فارغ التحصیل شدن ده ها هزار نفر از زبان آموزان دانیال و موفقیت آنها
 • داشتن محیطی آرام، شیک و مدرن و استفاده از استاندارد های بین المللی تدریس
سابقه

سابقه آموزشگاه زبان دانیال

چرا دانیال؟ سابقه آموزشگاه

در طول بیش از دو دهه فعالیت خود(تاسیس:1378)، آموزشگاه زبان دانیال به افتخارات متعددی دست یافته است که از مهمترین آنها اعتماد دهها هزار نفر از هموطنان عزیر به آموزشگاه زبان دانیال می باشد. همچنین مرکز زبان دانیال مفتخر به قرار گرفتن در لیست ده آموزشگاه برتر زبان کشور می باشد. دوره های مکالمه، آیلتس و تافل از جمله خدمات آموزش زبان آنلاین و حضوری دانیال است. ما در دوره های حضوری و آنلاین خود با استفاده از برترین تکنولوژی های دنیا حس خوب یادگیری را در شما تضمین می  کنیم.در هرکجای این کره خاکی هم که باشید می توانید خدمات آموزشی دانیال را بصورت آنلاین تجربه کنید. چرا دانیال

چرا دانیال؟ امکانات فنی و آموزشی

امکانات فنی و آموزشی دانیال

ایجاد فضایی مناسب آموزش زبان نیاز مند به تجهیزات بروز و خاص می باشد که خوشبختانه آ»وزشگاه زبان دانیال با ایجاد فضایی راحت و مدرن سعی در ارائه بهترین امکانات آموزشی نموده است. از جمله مهمترین امکانات دانیال سرور های اختصاصی برای اهداف آموزشی می باشد. سرور ادوبی کانکت برای برگزاری کلاس های آنلاین و حضوری و نیز سرور پورتال دانیال برای ایجاد بستر سیستم مدیریت محتوای آموزشی در فضایی امن و بدور از فیلترینگ برای تعامل بین زبان آموزان و مدرسان می باشد.

پورتال دانیال یک سیستم هوشمند و آموزش محور می باشد که علاوه بر فراهم نمودن خدمات الکترونیکی برای زبان آموزان از جمله ثبت نام آنلاین و امور اداری مربوطه ، زبان آموزان می توانند برای ارسال تکالیف، رویت فیلم های ظبط شده کلاس ها، حضور و غیاب ، نمرات و بسیاری از امور آموزشی خود به این پورتال مراجعه نمایند.

کلیه کلاس های دانیال مجهز به امکانات فنی زیر می باشند:

■ کامپیوترهای مدرن با سخت‌افزارهای مناسب

■ فضای آکوستیک و طراحی ویژه برای کیفیت مناسب صدا با کمترین نویز ممکن

■ شبکه اینترنت وایرلس در کنار سیستم کابل شبکه

■ ویدیو پروژکتور و بورد هوشمند

■ امکان برگزاری همزمان کلاس آنلاین و حضوری 

نظم و برنامه محور بودن دانیال

رمز موفقیت یک مرکز آموزشی برنامه ریزی  دقیق و نظم حاکم بر آن است. آموزشگاه زبان دانیال مفتخر است که با 25 سال سابقه پر افتخار در آموزش زبان  در کشور و قرار گرفتن در لیست ده آموزشگاه برتر زبان کشور توانسته است شاهد موفقیت ده ها هزار نفر از زبان آموزان خود باشد. بی شک موارد ذیل نقش کلیدی در این سابقه درخشان ایفا میکنند:

 • داشتن نظم در برگزاری دوره ها
 • برگزاری دوره ها در 4 گروه سنی مجزا
 • نظارت، مشاوره  و پشتیبانی تحصیلی مداوم
 • ارائه خدمات آموزشی الکترونیکی بعد از کلاس
 • اساتید با سابقه و اختصاصی برای هر گروه سنی
 • تنوع رشته های تحصیلی و استفاده از منابع بروز تدریس
 • پیشرو در بکارگیری آخرین روش های و تکنولوژیهای تدریس
 • ارائه دوره های مقرون به صرفه زبان های خارجی در یک موسسه معتبر

چرا دانیال؟ نظم و برنامه محور بودن

plan

افتخارات

آموزشگاه زبان دانیال مفتخر است که با 25 سال سابقه پر افتخار در آموزش زبان جزو ده آموزشگاه برتر زبان کشور اسن. آموزشگاه دانیال همچنین توانسته است با افتخار شاهد موفقیت ده ها هزار نفر از زبان آموزان خود باشد. زبان آموزانی که با اهداف مختلف از جمله وارد شدن به عرصه تدریس، ترجمه و یا تجارت اقدام به یادگیری کرده بودند و یا زبان آموزانی که برای مهاجرت نیاز به مدارک بین المللی از جمله تافل، آیلتس و غیره را داشتند. آموزشگاه دانیال مفتخر است که این مسیر را برای زبان آموزان هموار، سهل ، کوتاه ، مقرون به صرفه و مهمتر از همه لذت بخش کند.   

سوالات پرتکرار شما

سوالات پرتکرار شما

آزمونی است که مراکز زبان برای سنجش دانش اولیه زبان شما بصورت مصاحبه و یا کتبی مصاحبه از شما می گیرند.

آزمون تعیین سطح برای نوجوانان و بزرگسالان شامل آزمون کتبی و مصاحبه است اما برای خردسالان و کودکان فقط شامل آزمون مصاحبه خواهد بود.

در یادگیری یک زبان، صفر مفهومی ندارد، علاوه بر آن قرار دادن افراد بر اساس ادعای خودشان در سطوح مختلف باعث اتلاف وقت و انرژی استاد و کلیه زبان آموزان خواهد شد.

 کودکانی که هرگز آموزش زبان ندیده اند نیز لازم است از لحاظ سطح یادگیری زبان مادری و سایر فاکتور های موثر در تقسیم بندی آنها مورد مصاحبه قرار گیرند.

مدت زمان تحصیل شما در دانیال به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا: سن و سطح اولیه شما، نوع دوره ای که در آن ثبت نام می کنید، میزان تلاش شما برای یادگیری، پیگیری و ادامه تحصیل تا کسب نتیجه مطلوب، و در نهایت مقصدی که برای یادگیری خود در نظر گرفته اید. برای مشاهده چارت دوره های ما به این لینک مراجعه نمایید.

غیبت در کلاس ها بدون شک باعث عقب افتادگی شما از مباحث کلاس خواهد شد و از آنجا که تمرین های مکالمه در کلاس ها اتفاق می افتد جبران آن در منزل بسیار دشوار است، اما با توجه به اینکه مشکلات خبر نمی کند دانیال به هر زبان آموز که بیشتر از یک پنجم ترم یعنی چهار جلسه غیبت نماید اجازه شرکت در امتحان پایان ترم را نخواهد داد. این افراد می توانند در همان ترم مجدد تحصیل نمایند و یا از طریق آزمون سطح در هر سطحی که پذیرفته شدند ادامه تحصیل بدهند.