Search
Close this search box.

آموزشگاه زبان دانیال

دوره های آنلاین
کیفیت آموزش آنلاین دانیال با استفاده از تکنولوژی آموزشی و برنامه ریزی دقیق، شما را شگفت زده خواهد کرد.
Click Here
دوره های حضوری
در محیطی زیبا و مجهز به امکانات هوشمند به روشی مدرن و موثر زبان بیاموزید.
Click Here
Previous slide
Next slide

درباره موسسه زبان دانیال

در طول بیش از دو دهه فعالیت خود(تاسیس:1378)، آموزشگاه زبان دانیال به افتخارات متعددی دست یافته است که از مهمترین آنها اعتماد دهها هزار نفر از هموطنان عزیر به آموزشگاه زبان دانیال می باشد. همچنین مرکز زبان دانیال مفتخر به قرار گرفتن در لیست ده آموزشگاه برتر زبان کشور می باشد. دورههای مکالمه، آیلتس و تافل از جمله خدمات آموزش زبان آنلاین و حضوری دانیال است. ما در دوره های آنلاین خود با استفاده از برترین تکنولوژی های دنیا حس خوب یادگیری را در شما تضمین می  کنیم.در هرکجای این کره خاکی که باشید می توانید خدمات آموزشی دانیال را بصورت آنلاین تجربه کنید. 

چارت سطوح

استاندارد CEFR که معیار دانش زبانی همه زبان های دنیاست را در کلیه دوره ها به دقت رعایت کرده ایم و برای درک بهتر شما از مراحل پیشرفت تان آن را ترسیم نموده ایم . برای رویت کلیک نمایید.

سیستم آموزشی

وجه متمایز مراکز معتبر، داشتن یک خط مشی و یا نظم آموزشی است که بر اساس نیاز گروه های مختلف سنی و روش های نوین آموزش زبان در دنیا پیش بینی و ترسیم می گردد. بیشتر بدانید!

تقویم آموزشی

نظم و برنامه محوری از مشخصات بارز یک سیستم آموزشی است. برنامه دقیق و سالیانه دوره های آموزشی دانیال شامل زمان تعیین سطح، شروع یا پایان ترم و امتحانات را اینجا رویت نمایید.

به دنبال یادگیری چه زبانی هستید؟

انگلیسی

 در هر سنی که هستید و با هر دانشی که دارید ضروی ترین زبان دوم همینه! زبانی پر کاربرد که یادگیری آن جزو اساسی ترین ابزار های دنیای امروز است. این دوره ها در 4 گروه سنی در محیطی کاملا متفاوت از آنچه تاکنون تجربه کرده اید با اساتیدی مجرب و امکاناتی فوق العاده برگزار میشه.

آلمانی

اگر به فکر یافتن موقعیت های شغلی و تحصیلی خارجی هستی آلمانی بخون! زبان دوم اروپا و مورد نیاز مبرم کسانی که قصد مهاجرت به کشور های آلمانی زبان را دارند یا می خواهند تحصیلات خود را بصورت رایگان در آلمان ادامه دهند. تحولی بنیادی را در زندگی خود با این زبان تجربه کنید.

روسی

زبان بزرگترین کشور دنیا دریچه ای به سوی دانش و جهانگردی  هشتمین زبان رایج دنیا نه تنها امکان تحصیل ارزان قیمت در روسیه و کشور های روسی زبان را برات فراهم می آورد بلکه با دانستن این زبان دیگر نگران سفر به کشور های همسایه شمالی نباش که انگلیسی بلد نیستن.

سایر

یادگیری زبان دوم و سوم ... این روزها هدف خیلی از خانواده هاست. هر زبانی که میخواین یاد بگیرین، دانیال به شما کمک می کنه که به سادگی بتونید راه خودتون را پیدا کنید و ادامه بدین. فقط زبان خود را با تامل و مشورت انتخاب کنین و بقیش را به آموزشگاه زبان دانیال بسپارید.

حرفه ای زبان بیاموز!

چرا تحصیل زبان در دانیال؟

 • داشتن نظم در برگزاری دوره ها
 • نظارت، مشاوره  و پشتیبانی تحصیلی
 • ارائه خدمات آموزشی الکترونیکی بعد از کلاس
 • 25 سال سابقه پر افتخار در آموزش زبان  در کشور
 • اساتید با سابقه، مجرب و اختصاصی برای هر گروه سنی
 • تنوع رشته های تحصیلی و استفاده از منابع بروز تدریس
 • پیشرو در بکارگیری آخرین روش های و تکنولوژیهای تدریس
 • قرار گرفتن در لیست ده آموزشگاه برتر زبان کشور و افتخارات دیگر
 • ارائه دوره های مقرون به صرفه زبان های خارجی در یک موسسه معتبر
 • فارغ التحصیل شدن ده ها هزار نفر از زبان آموزان دانیال و موفقیت آنها
 • داشتن محیطی آرام، شیک و مدرن و استفاده از استاندارد های بین المللی تدریس

مهاجرت و یا تحصیل در خارج از کشور نیاز به یک مدرک زبان داره و نمره ای که باید از آن بگیری بستگی داره به اینکه کجا میخای آن مدرک را ارائه بدی.

معمولا همه دانشگاه های دنیا نمره ای که از آزمون های تافل اینترنتی و آیلتس می گیری را قبول میکنند. اما برای مهاجرت به برخی کشور ها فقط یکی از این دو مدرک را قبول دارن. پس قبل از اینکه به فکر تحصیل در یکی از این دو رشته باشی مقصدت و نمره ای که نیاز داری را مشخص کن.

اطلاعات بیشتر

کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان

اگر فکر می کنی با کلاس های خصوصی سریع تر به هدفت می رسی حتما ادامه این مطلب را مطالعه کن تا بتونی با خیال راحت دوره مورد نظرت را ثبت نام کنی.

اساتید دوره های خصوصی و نیمه خصوصی دانیال با تمرکز بر روی قابلیت های یادگیری فردی، برنامه اختصاصی را برای متقاضی در نظر میگیرن و زیر نظر سوپروایزر های گروه سنی مرتبط، پیشرفت شما را زیر نظر دارند.

 کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان شامل همه دوره های مکالمه و آزمون های بین المللی می شود. انتخاب دوره، ساعت کلاس و حتی تعداد روز های در هفته را خودت انتخاب می کنی. هم میتونی دوره های آنلاین را انتخاب کنی و هم حضوری.