Search
Close this search box.

آموزشگاه زبان دانیال

مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان

اطلاعات دوره های مکالمه انگلیسی نوجوانان

گروه سنی:نوجوانان از 13-17 سال

پیش نیاز دوره: تعیین سطح / قبولی در دوره قبل 

تعداد جلسه: 19

زمان جلسه: 90 دقیقه

نحوه سنجش: سنجش بر اساس فعالیت های کلاسی در طول ترم به اضافه  آزمون میان ترم و پایان ترم که هر دو شامل آزمون کتبی و مصاحبه هستند

تعطیلی های ترم: تعطیلی رسمی کشور –  تعطیلی فرجه بین ترم آموزشگاه

هدف آموزشی:مهم‌ترین ویژگی فارغ التحصیلان این دوره‌ها، توانایی آنها در شرکت در مکالمات روزمره انگلیسی بدون مشکل و استرس است. از دیگر ویژگی‌های مهم دوره آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان، آماده‌سازی آنان برای شرکت در آزمونهای بین اللملی مانند CPE, KET, PET, FCE, CAE است. به عبارت دیگر، زبان آموزان پس از گذراندن سطوح مربوطه (طبق چارت آموزشی) خواهند توانست در این آزمون‌ها شرکت کنند.

اطلاعات دوره نوجوانان

روش تدریس

روش تدریس مکالمه انگلیسی نوجوانان

اساتید دوره : از آنجاییکه که زبان آموزان این دوره ها، مقطع حساس سنی خود را میگذرانند اساتید تجربه سال ها تدریس مکالمه انگلیسی نوجوانان را داشته و می‌توانند وضعیت زبان‌آموز خود را بسیارعمیق تر درک کرده و با سبک پویا و به روز، شخصیت الهام بخش و لحن مثبتی که دارند یادگیری را برای زبان آموزان سهل تر و لذت بخش تر کنند.

مهارت های مورد تاکید: در دوره‌ های مکالمه انگلیسی نوجوانان، تمرکز بر تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی  Writing, Listening, Speaking ، Reading و زیرمهارت‌های Pronunciation ،Grammar، Vocabulary است.

نحوه تدریس: در دوره‌ های مکالمه انگلیسی نوجوانان، هر 4 مهارت اصلی زبان در نظر گرفته شده و اساتید با استفاده از کارآمدترین تکنیک ها و بروز ترین منابع، بستری را فراهم میکنند تا زبان آموزان بتوانند از دانسته‌های خود به بهترین شکل برای ساختن جملات انگلیسی و برقراری ارتباط در موقعیت‌های مختلف استفاده نمایند. علاوه بر فعالیت های انفرادی و گروهی که در کلاس انجام می شود، زبان آموزان می توانند با مراجعه به صفحه اجتماعی پورتال خود از مطالب بارگذاری شده مرتبط با دروس خود از جمله فیلم، آهنگ، داستان و تمرین های اضافه استفاده کنند.

نحوه پذیرش مکالمه انگلیسی نوجوانان

مرحله 1: اخذ نوبت تعیین سطح 

داوطلبان می توانند با مراجعه حضوری به یکی از واحد های آموزشگاه دانیال و یا با مراجعه به پورتال دانیال  نسبت به تهیه فرم تعیین سطح اقدام نمایید.(راهنما)

مرحله 2: شرکت در آزمون تعیین سطح مصاحبه

مرحله 3: ثبت نام جهت شرکت در کلاس ها(راهنما)

شهریه تقریبی در سال 1401: 4600,000 ریال

هزینه تعیین سطح: 240,000 ریال

هزینه تقریبی کتاب: 800,000 ریال

نحوه پذیرش

سطوح و منابع آموزش

منبع آموزشی   دوره های مکالمه انگلیسی نوجوانان در آموزشگاه دانیال، مجموعه کتاب‌های Teen 2 Teen هستند. سری کتابهای 4 جلدی  Teen 2 Teen  که به طور تخصصی برای نوجوانان طراحی شده، بسیار جذاب و متمرکز بر هر چهار مهارت اصلی زبان (Speaking, Reading, Writing, Listening) هستند.

در این سری کتاب ها مطالب به گونه اي ارائه داده شده اند كه مورد علاقه اين گروه سني بوده و باعث ايجاد انگيزه در فراگیری زبان انگليسي در زبان آموزان گردند تا زبان آموزان عزیز بتوانند زبان را در محیط واقعي بيرون از كلاس نيز مورد استفاده قرار دهند.

 طراحی کتاب به نحوی است که با انتخاب موضوعات جالب و جذاب و در عین حال مناسب با سن نوجوانان، آنها را تشویق به صحبت کردن و یادگیری هر چه بهتر مطالب می نماید. قسمت مرور بر دروس گذشته به زبان آموزان این فرصت را می دهد که مطالب را دوباره مرور کرده و از طریق تکرار کردن که بهترین عامل یادگیری است به راحتی به آن مطالب تسلط پیدا کرده و بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین بازدهی به اهداف خود برسند.

 

teen9.jpg

TEEN2TEEN 4

سطوح:TEEN10-TEEN11-TEEN12

(TEENAGERS)

لهجه: آمریکایی

انتشارات: آکسفورد

سرفصل موضوعات کتاب

TEEN2TEEN 3

سطوح: TEEN7-TEEN8-TEEN9

(TEENAGERS)

لهجه: آمریکایی

انتشارات: آکسفورد

سرفصل موضوعات کتاب

TEEN2TEEN 2

سطوح:TEE4-TEEN5-TEEN6

(TEENAGERS)

لهجه: آمریکایی

انتشارات: آکسفورد

سرفصل موضوعات کتاب

TEEN2TEEN 1

سطوح:TEEN1-TEEN2-TEEN3

(TEENAGERS)

لهجه: آمریکایی

انتشارات: آکسفورد

سرفصل موضوعات کتاب
چارت سطوح زبان انگلیسی دانیال

سوالات پرتکرار شما درباره دوره نوجوانان

سوالات پرتکرار شما درباره دوره نوجوانان

آزمونی است که مراکز زبان برای سنجش دانش اولیه زبان شما بصورت مصاحبه و یا کتبی مصاحبه از شما می گیرند.

آزمون تعیین سطح برای نوجوانان و بزرگسالان شامل آزمون کتبی و مصاحبه است اما برای خردسالان و کودکان فقط شامل آزمون مصاحبه خواهد بود.

در یادگیری یک زبان، صفر مفهومی ندارد، علاوه بر آن قرار دادن افراد بر اساس ادعای خودشان در سطوح مختلف باعث اتلاف وقت و انرژی استاد و کلیه زبان آموزان خواهد شد.

 کودکانی که هرگز آموزش زبان ندیده اند نیز لازم است از لحاظ سطح یادگیری زبان مادری و سایر فاکتور های موثر در تقسیم بندی آنها مورد مصاحبه قرار گیرند.

مدت زمان تحصیل شما در دانیال به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا: سن و سطح اولیه شما، نوع دوره ای که در آن ثبت نام می کنید، میزان تلاش شما برای یادگیری، پیگیری و ادامه تحصیل تا کسب نتیجه مطلوب، و در نهایت مقصدی که برای یادگیری خود در نظر گرفته اید. برای مشاهده چارت دوره های ما به این لینک مراجعه نمایید.

غیبت در کلاس ها بدون شک باعث عقب افتادگی شما از مباحث کلاس خواهد شد و از آنجا که تمرین های مکالمه در کلاس ها اتفاق می افتد جبران آن در منزل بسیار دشوار است، اما با توجه به اینکه مشکلات خبر نمی کند دانیال به هر زبان آموز که بیشتر از یک پنجم ترم یعنی چهار جلسه غیبت نماید اجازه شرکت در امتحان پایان ترم را نخواهد داد. این افراد می توانند در همان ترم مجدد تحصیل نمایند و یا از طریق آزمون سطح در هر سطحی که پذیرفته شدند ادامه تحصیل بدهند.

آموزشگاه زبان دانیال سالهاست که جزو بهترین آموزشگاه های کشور و استان یزد به فعالیت خود ادامه داده است و شما با اطمینان خاطر مدرسه زبان خود را دانیال انتخاب نمایید.