Search
Close this search box.

آموزشگاه زبان دانیال

5 روش عالی برای یادگیری زبان انگلیسی

پر واضح است که امروزه گسترش استفاده از اینترنت و تاثیر شگرف آن بر نحوه زندگی افراد با سنین مختلف باعث شده است تا ضرورت یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یکی از پرکاربرد ترین زبان ها در الویت برنامه ریزی شخصی قرار بگیرد. نه تنها یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک خواهد که با انگلیسی زبانان تعامل برقرار کرده و بدون هیچ دغدغه ای بتوانید از مباحث خود لذت برده و تبادل نظر کنید بلکه یادگیری زبان انگلیسی می تواند به شما در پیدا کردن مباحثی که به دنبال آن ها هستید کمک کند. ولی سوال اینجاست که چگونه؟همانطور که میدانید منابع فارسی اینترنت آنچنان گستردگی زیادی ندارد بنابراین با یادگیری زبان انگلیسی شما با دنیای جدیدی آشنا می شوید که این فرصت را به شما میدهد تا ارتباطات خود را مدیریت کنید. 5 روش عالی برای یادگیری زبان انگلیسی

خودت زبان انگلیسی را بیاموز!

یادگیری زبان انگلیسی بسیار آسان و روان است. که شما می توانید با گذراندن کلاس های منسجم و با برنامه ریزی صحیح به نتیجه دلخواه خود برسید. اما بی شک هستند افرادی که بسته به شرایط زندگی شان و یا حتی به دلیل سبک یادگیری اشان فرصت و یا تمایلی به شرکت در کلاس ها را ندارند پس این دسته از افراد نیز خودشان شروع به یادگیری زبان انگلیسی می‌کنند که البته باید متذکر شد که این روش دشواری های خاص خود را داشته و بی شک به زمان بیشتری نیاز دارد چرا که در این روش تنها خودتان هستید و یک صفحه کتاب یا یک ویدیو که باید خودتان تحلیل کنید تا بتوانید به خوبی زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

برای بهره بردن از روش های جذاب زیر ملاکی نیست که جزء دسته ای هستید که با شرکت در کلاس ها یادگیری خود را ادامه می دهید یا به خودتان به هر دلیلی تصمیم به یادگیری خودخوان دارید، روش های جذاب و متنوع زیر می توانند باعث شوند فارغ از کتاب های آموزشی، یادگیری برای شما به یک بازی و سرگرمی هدفمند تبدیل شود.

یادگیری زبان به کمک آیینه

شاید برایتان عجیب و یا حتی تاحدی باورنکردنی باشد که چگونه می توان از طریق آینه یادگیری زبان را سهولت بخشید.

جالب است بدانید که این روش به عنوان یکی از بهترین روش های معجزه آسای یادگیری در نظر گرفته می شود. در این روش فقط کافیست که جلوی یک آیینه بنشینید و با خود به زبان انگلیسی سخن بگویید. این روش از یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک می‌کند تا مهارت صحبت (Speaking) و تلفظ خود را دقیق تر کرده و بی شک بعد از استفاده مکرر از این روش شما قادر خواهید بود که به راحتی با بقیه ارتباط برقرار کنید. نکته قابل تامل اینجاست که بسیاری از افراد از صحبت کردن به زبان دیگری هراس داشته و ترس مورد تمسخر قرار گرفتن را در خود احساس می کنند بنابراین این روش به شما کمک می کند تا دیگر ازخجالتی بودن خود نرنجید.

یادگیری زبان انگلیسی به کمک فلش کارت ها

استفاده از فلش کارت های آموزش جهت یادگیری زبان انگلیسی یکی از روش های قدیمی ولی در عین حال جذاب و پرکاربرد محسوب می شوند که بازدهی مثبت استفاده ازآنها در کل دنیا ثابت شده است. فلش کارت های زیادی با موضوع و بخش بندی های بسیار متنوعی در بازار و اینترنت وجود دارد که شما میتوانید با استفاده از آن ها با دنیای کلمات بیشتر آشنایی پیدا کرده و از دایره لغات خوبی برخوردار ‌شوید. پیشنهاد ما استفاده مکرر از فلش کارت های زبان انگلیسی است به طوریی که سعی کنید ابتدا با موضوعاتی را انتخاب کنید که به آنها علاقه بیشتری دارید سپس سراغ باقی شاخه ها بروید.

درصورتیکه هنوز نمیدانید چگونه از این روش برای بهبود زبان خود استفاده کنید اینجا را کلیک کنید تا با مطالعه جزییات بتوانید بهترین بهره را از این تکنیک ببرید.

یادگیری زبان انگلیسی به کمک موسیقی

یکی از روش های کاربردی یادگیری زبان انگلیسی گوش دادن به آهنگ های انگلیسی است، در بسیاری از اوقات شما برای تفریح و سرگرمی و لذت بردن شروع به گوش دادن به آهنگ های انگلیسی می‌کنید! اما اینبار قرار است که هم گوش دهید هم بخوانید.

درصورتیکه هنوز نمیدانید چگونه از این روش برای بهبود زبان خود استفاده کنید اینجا را کلیک کنید تا با مطالعه جزییات بتوانید بهترین بهره را از این تکنیک ببرید.

یادگیری زبان انگلیسی به کمک فیلم های سینمایی

یک مزیت یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم این است که زبان استفاده‌شده در فیلم به واقعیت بسیار نزدیک است. درحالی‌که زبان استفاده‌شده در کتاب‌های آموزشی همیشه آن‌چنان که بایدوشاید به واقعیت نزدیک نیست. بنابراین اگر زیاد فیلم نگاه کرده باشید، وقتی با یک انگلیسی‌زبان صحبت می‌کنید می‌فهمید که صحبتتان شباهت بسیار زیادی با آنچه قبلاً شنیده‌اید و دیده‌اید دارد. بنابراین مهارت‌های ارتباطی‌تان با فیلم نگاه کردن می‌تواند تقویت شود.

درصورتیکه هنوز نمیدانید چگونه از این روش برای بهبود زبان خود استفاده کنید اینجا را کلیک کنید تا با مطالعه جزییات بتوانید بهترین بهره را از این تکنیک ببرید.

آموزش زبان انگلیسی به کمک کتاب های داستان

یادگیری زبان انگلیسی به کمک کتاب های داستان سالیان سال است که جزو محبوب ترین روش های یادگیری زبان انگلیسی می‌باشد و همچنین سالیان زیادی است که در موسسات آموزش زبان انگلیسی از کتاب های داستان انگلیسی استفاده می‌‌شود همه از بازده بالای آن صحبت می‌کنند.

اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید و فقط کتاب‌های درسی مطالعه می‌کنید، احتمالا پیش آمده که احساس خستگی کنید. بهتر است کمی فضا را عوض کنید و از راه دیگری آموزش زبان انگلیسی را دنبال کنید. کتاب داستان؛ یک پیشنهاد عالی برای  گذر از این کسالت ناشی از مطالعه مداوم کتب درسی زبان انگلیسی است.

کتاب داستان‌ها بدلیل داشتن فضای داستانی باعث اشتیاق خواننده به ادامه مطالعه می‌شوند. این کار علاوه بر اینکه باعث لذت شما و غرق شدن در فضای داستان می‌شود، دامنه لغات شما را هم افزایش داده و بیشتر با جمله بندی‌ها و دستورهای گرامری آشنا می‌شوید.

درصورتیکه هنوز نمیدانید چگونه از این روش برای بهبود زبان خود استفاده کنید اینجا را کلیک کنید تا با مطالعه جزییات بتوانید بهترین بهره را از این تکنیک ببرید.

درصورت نیاز به اطلاعات بیشتردراین زمینه می توانید ازطریق ایمیل

nazila_entezarii@yahoo.com

danialschools@gmail.com

 باما درتماس بوده و سوالات و مباحثی که دغدغه ذهنیتان هستند را مطرح نمایید تا درپست های بعدی به آنها بپردازیم.

5 روش عالی برای یادگیری زبان انگلیسی

اگر از این مقاله خوشتون اومده برای دوستانتون بفرستین.

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Telegram
Share on Whatsapp

نظر خودتون را پست کنید.